برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

تضمین بهترین قیمت

تضمین بهترین قیمت

کالا های عرضه شده در اپن باکس 7 دارای گارانتی شرکت های معتبر، کیفیت عالی و ارزان‌ترین قیمت به نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور می باشد. بنابراین:

 • اگر قبل از خرید از اپن باکس 7، متوجه شدید که فروشگاهی کالای مورد نظر شما را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، کد تخفیفی برای شما بلافاصله ارسال خواهد شد. 
 • اگر بعد از خرید، متوجه شدید کخ فروشگاهی کالای خردیاری شده توسط شما را، با شرایطی کیسان و قیمتی پایین تر ارائه می دهد. می توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، مابه تفاوت، در طی یک روز کاری برای شما کارت به کارت خواهد شد.
 • لازم به ذکر است، از آنجا که کالاهای گروه فرش اثر هنری محسوب می‌شوند و منحصر به فرد  هستند، مشمول این طرح نمی‌شوند. 

و اما استفاده از این تضمین چه شرایطی را دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

 1. مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.

 2. کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در اپن باکس 7 اصل بوده و معتبر هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

 3. 3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

 4. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای اپن باکس 7، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

 5. لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: اپن باکس 7 همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

 6. 6 . یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

 7. فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک و از وزارت صنعت معدن و تجارت و همچنین پروانه کسب و کار مجازی از اتاق اصناف ایران باشد، چراکه هیات عالی نظارت بر اصناف همواره این فروشگاه ها را بررسی کرده که قیمت ها پیوسته کنترل شوند.

 8. کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به اپن باکس 7، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد. در این حالت به دو مورد زیر دقت نظر کافی را مبذول فرمایید:

 •  بسیاری از فروشگاه های اینترنتی اگر محصولی را موجود نداشته باشند، کمترین قیمت ممکن را برای آن محصول ثبت خواهند کرد چراکه در این حالت محصول قابلیت خرید را ندارد و در نتیجه قیمت آن برای فروشنده از اهمیت چندانی برخوردار نیست.

 •  هنگام خرید از هر فروشگاهی لطفا قوانین و مقررات خرید از آن فروشگاه را مطالعه بفرمایید. چراکه هنگام خرید شما موافقت خود را با آن قوانین اعلام کرده اید. بسیاری از فروشگاه های اینترنتی در قوانین خود نوشته اند که قیمت کالا تا 24 ساعت معتبر است. بنابراین بسیار محتمل است که پس از گذشت 24 ساعت با شما تماس گرفته و اعلام کنند که قیمت ها عوض شده است. در این حالت از آنجا که شما هنگام خرید با قوانین موافقت نموده اید، حق اعتراض ندارید و فروشگاه درخواست مابه تفاوت محصول و یا ممکن است مبلغ را مسترد کند.

 1. مدیریت فروشگاه اپن باکس 7 هرگز چنین قوانینی را در فروشگاه پیاده سازی نکرده و آن را بسیار شنیع می داند. لذا از شما دوستداران خرید اینترنتی خواهشمندیم که هنگام خردی از هر فروشگاهی قوانین مربوط به آن فروشگاه را مطالعه بفرمایید.

 2. 9. از آنجا که هدف این طرح اطمینان مشتری از خرید با بهترین قیمت است، اگر در قیمت اپن باکس 7 به دلیل خرید از جشنواره های فروش یا  استفاده از ووچر  تخفیف اعمال شده باشد، ملاک مقایسه، قیمت نهایی و تمام شده ای است که مشتری پرداخت می کند.

 3. 10. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت اپن باکس 7، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

چگونه مدیریت فروش اپن باکس 7 را مطلع بسازیم؟

مدارک زیر را همراه کد سفارش ( در صورتیکه خرید را انجام داده باشید) خود را به آدرس ایمیلopenbox7biz@gmail.com ارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

سوال دارید؟

با شماره های تلفن  و  تماس بگیرید.

 

فهرست

واتس آپ

ایسنتاگرام

تنظیمات