برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

درباره‌ اپن باکس 7

درباره اپن باکس7

فروشگاه بزرگ اپن باکس سون در سال 1397 در طی تحقیق و بررسی توسط کارشناسان فروشگاه برای رفاه بیشتر مشتریان و با هدف فروش لپ تاپ و جانبی تصمیم به راه اندازی فروشگاه به صورت اینترنتی (مارکتینگ) میکند، که این امر نظر زیادی از کاربران را به خود جلب کرده است.

اپن باکس سون در این زمینه با در اختیار داشتن محصولات متنوع از برندهای مختلف و با ارایه اطلاعات کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر شما را همراهی میکند.

سیاست اپن باکس 7

ایجاد رضایت از خرید اینترنتی برای ایرانیان سراسر کشور مهمترین سیاست کاری اپن باکس7 میباشد. همچنین شما میتوانید به صورت روزانه با محصولات جدید که معرفی و ارایه می شوند اشنا شده و سبد خرید خود را رنگی تر و گسترده تر کنید ، مطمینا خرید اینترنتی ازاپن باکس7 تجربه ای شیرین و لذت بخش خواهد بود که علاوه بر کاهش هزینه ها و صرفه جویی از وقت اطمینان شما را برای خرید محصولات اصلی جلب میکند ، سعی همواره بر این بوده است تا با ارایَه بهترین خدمات به مشتریان گرامی نقش کوچکی در آسایش و راحتی شما داشته باشیم .

سیر مراحل قانونی در فروشگاه اینترنتی اپن باکس 7

فعالیت اپن باکس سون در راستای موازین و قوانین نظام جمهوری اسلامی موفق به کسب نماد ساماندهی رسانه ای دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز شده است . فروشگاه اپن باکس سون دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی می باشد و بر اساس ماده 87 قانون نظام صنفی تمامی فروشگاه های مجازی که به نوعی فعالیت صنفی انجام میدهند موظف به طی مراحل قانونی برای دریافت پروانه کسب فروشگاه مجازی می باشند ، در همین راستا مدیریت اپن باکس سون نیز با طی مراحل قانونی پروانه کسب فروشگاه را دریافت کرده و دارای شناسه صنفی نیز میباشد . هدف از طی تمامی این مراحل اطمینان خاطر شما همراهان گرامی می باشد تا اپن باکس سون را با اطمینان خاطر انتخاب نمایید.

مزایا و ویژگیهای خرید از فروشگاه اینترنتی اپن باکس 7

  • فروشگاه هیچ محدودیتی برای تعداد مشتریان ندارد
  • فروشگاه هیچ محدودیت مکانی ندارد و مشتریان می توانند از هر جایی خرید خود را انجام دهند
  • فروشگاه حق اتخاب بیشتری در اختیار خریداران قرار می دهد
  • خریدار می تواند ساعت ها در فروشگاه مشغول بررسی و مقایسه اجناس باشد
  • کالای خریداری شده دارای 15 روز مهلت تست و تعویض می باشد و بدون مشکل حمل و نقل

فهرست

واتس آپ

ایسنتاگرام

تنظیمات