برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

نحوه ارسال در اپن باکس 7

کالاهای خریداری شده از اپن باکس 7 چگونه ارسال خواهند شد؟

هنگام خرید از فروشگاه اپن باکس 7، شما همراهان گرامی می توانید یکی از روشهای زیر را انتخاب نمایید:

1- پست پیشتاز: از آنجا که فروشگاه اپن باکس 7 دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد، لذا با شرکت پست نیز همکاری داشته و شما همراهان گرامی می توانید کالای خریداری شده را از طریق سیستم حمل و نقل شرکت پست، دریافت نمایید. در اینجا 4 نکته قابل ذکر است:

  • فروشگاه اپن باکس 7 تمامی بسته های پستی را با دقت بسیار زیاد بسته بندی کرده، به طوریکه مانع از ایجاد هرگونه خط خوردگی حتی در کارتن کالا نیز می شود. هزینه های ناشی از بسته بندی به عهده فروشگاه بوده و خریداران محترم تنها هزینه پستی ناشی از وزن خالص محصول را پرداخت می نمایند.

  • پس از خرید. مسئولین بخش ارسال فروشگاه اپن باکس 7، تصویر رسید پستی را برای شما همراهان گرامی از طریق پیام رسان ها و ایمیل، ارسال خواهند کرد. لذا از شما تقاضا داریم که شماره همراه خود را هنگام ثبت نام درج نمایید و یا از طریق ایمیل با openbox7biz@gmail.com در ارتباط باشید. همچنین می توانید از طریق تلگرام با شماره تلفن 09120786761 در ارتباط باشید. شما همراهان گرامی می توانید به وسیله کد رهگیری درج شده در رسید پستی و از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی، مسیر طی شده توسط کالای خود را به صورت دقیق، چه از لحاظ زمانی و چه از لحاظ مکانی، بررسی نمایید و از زمان دقیق دریافت آن با خبر شوید.

  • فروشگاه اپن باکس 7 تمامی بسته های پستی را بیمه کرده و هزینه بیمه را نیز بر عهده خواهد گرفت. لذا از کلیه خریداران محترم خواهشمندیم که قبل از امضای رسید پستی از سالم بودن کالای خود از لحاظ فیزیکی اطمینان حاصل فرمایند. اگر چنانچه هنگام دریافت، کالا دچار شکستگی و صدمه شده باشد، فروشگاه اپن باکس 7 قضیه را از طریق شرکت پست پیگیری خواهد کرد. در این حالت بلافاصله در صورت موجود بودن، کالای دیگری برای مشتری ارسال خواهد شد و یا در صورت درخواست هزینه آن مسترد خواهد گردید.

  • مدت زمان لازم برای دریافت مرسوله پستی حدود 2 تا 3 روز است. شایان ذکر است کالا های خریداری شده قبل از ساعت 9 صبح، همان روز ارسال خواهند شد.  خرید های پس از ساعت 9 صبح نیز همان روز تحویل شرکت پست داده خواهند شد، اما بر اساس قوانین شرکت پست، روز بعد ارسال خواهند شد. بنابراین  تاریخ روزی که مرسوله به مقصد خواهد رسید نیز بدین طریق مشخص خواهد شد.

2- پست چاپار: مدت زمان لازم برای دریافت مرسوله پستی از طریق شرکت خصوصی چاپار نیز، 1 تا 2 روز است. بدین طریق که برای ساکنین تهران 1 روز و برای دیگر شهرها نیز 2 روز طول خواهد کشید. در این مورد نیز دقت به سه نکته الزامیست:

  • فروشگاه اپن باکس 7 تمام کالا های ارسالی از طریق چاپار را نیز بیمه خواهد کرد و شرایط آن نیز همچون شرایط درج شده برای پست پیشتاز که در بالا ذکر شده است، می باشد.

  • اگرچه مرسوله های چاپار بسیار سریع به مقصد خواهد رسید، اما باز مسئولین این شرکت، سامانه ای را جهت پیگیری مرسولات پستی راه اندازی کرده اند. لذا پس از ارسال، آدرس سامانه برای پیگیری و همچنین کد رهگیری سفارش، از طریق پیام رسان هایی همچون تلگرام و یا ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

  • لازم به ذکر است که کالاهای خریداری شده قبل از ساعت 11 صبح، همان روز و در غیر اینصورت، روز بعد ارسال خواهد شد.

3- پست تیپاکس: پست تیپاکس نیز یکی دیگر از شرکت های خصوصی معتبر در زمینه حمل و نقل مرسولات پستی می باشد که شرایطش بسیار شبیه شرایط پست چاپار بوده با این تفاوت که سامانه رهگیری مرسولات پستی را برای آن تا کنون، راه اندازی نکرده اند . شما همراهان گرامی می توانید از این طریق نیز کالای خرداری شده خود را دریافت نمایید.

پست تیپاکس پس کرایه: شرایط پست تیپاکس پس کرایه نیز دقیقا همانند تیپاکس می باشد تنها با این تفاوت که هزینه ارسال را درب منزل و به مامور پست تیپاکس پرداخت خواهید نمود.

5- ارسال رایگان: بسیاری از محصولات فروشگاه اپن باکس 7 شامل ارسال رایگان می باشند. اما در صورتیکه محصولاتی دارای ارسال ریاگان نبودند، خواهشمندیم که با ما تماس بگیرید. دراین حالت یا مرسوله را شامل ارسال رایگان خواهیم کرد و یا کد تخفیفی به این منظور برای شما دوستان اپن باکس 7، صادر خواهیم کرد.

کدام روش ارسال را انتخاب نمایم؟

فارغ از اینکه کدام روش پستی را انتخاب نمایید، هدف فروشگاه اپن باکس 7، دریافت سالم کالای خریداری شده توسط شما همراهان گرامی می باشد و در این راستا، هم مرسولات را به صورت تخصصی بسته بندی خواهد کرد و هم آنها را نیز بیمه خواهد نمود. اما هنگام خرید و انتخاب روش ارسال، دو نکته را مد نظر داشته باشید:

  1. اول اینکه از وجود شرکت پستی انتخاب شده، در محل سکونت خود اطمینان حاصل نمایید. شرکت پست جمهوری اسلامی در تمام ایران زمین فعال می باشد و البته شرکت های خصوصی تیپاکس و چاپار نیز بسیار فراگیر شده اند.

  2. جهت صرفه جویی در هزینه ها، می توانید با انتخاب شرکت های مختلف هنگام خرید از هزینه های ارسال آنها نیز اطلاع یابید. با توجه به بعد مسافت و البته وزن و اندازه بسته پستی، شرکت های مختلف هزینه های مختلف و سیاست های قیمت گذاری متفاوتی دارند. لذا هنگام انتخاب به هزینه های محاسبه شده برای هر کدام از آنها دقت فرمایید.

با تشکر از همراهی شما.

فهرست

واتس آپ

ایسنتاگرام

تنظیمات